Bu Geceye Özel Penti 75 TL İndirim Fırsatı!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
Bu geceye özel Penti'den yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişte...Daha

Bu geceye özel Penti’den yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişte anında 75 TL indirim kazanacaksınız! Az

Fırsata git!
100% Başarılı

İç Giyim Yeni Sezonda Net %20-%30-%40 İndirim Fırsatı!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
Penti online seçili yeni sezon iç giyimlerde net %20-%30-%40 indirimleri...Daha

Penti online seçili yeni sezon iç giyimlerde net %20-%30-%40 indirimleri kaçırmak istemiyorsan hemen tıkla! Az

Fırsata git!
100% Başarılı

%70 Penti İndirim Kampanyası!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
İç giyimin markası Penti'de muhteşem ötesi fırsatlar başladı! Birbirinden şık...Daha

İç giyimin markası Penti’de muhteşem ötesi fırsatlar başladı! Birbirinden şık ve seksi ürünlerde %70’e varan indirimleri kaçırmamak için hemenn tıkla! Az

Fırsata git!
100% Başarılı

Penti %50 İndirim Fırsatı!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
penti.com'da kaçırlımayacak fırsat başladı! Online mağaza birbirnden şık seçili ürünlerde...Daha

penti.com’da kaçırlımayacak fırsat başladı! Online mağaza birbirnden şık seçili ürünlerde %50’ye varan indirimler var! Az

Fırsata git!
100% Başarılı

Penti Tayt ve Üst Giyimde %40 İndirim Fırsatı!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
penti.com seçili tay ve üst giyim ürünlerinde %50'ye varan indirimler...Daha

penti.com seçili tay ve üst giyim ürünlerinde %50’ye varan indirimler var! Az

Fırsata git!
100% Başarılı

Penti Terlik&Panduf’larda %25 İndirim Fırsatı!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
penti.com'dan yapacğaınız terlik ve panduf alışverişlerinizde %25 indirim kazanacaksınız!
Fırsata git!
100% Başarılı

Penti Pijamalarda 69.95’ten Başlayan Fiyatlar!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
Soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak sıcacık ve yumşak pijamalaradaki fiyatlar...Daha

Soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak sıcacık ve yumşak pijamalaradaki fiyatlar 69.95 tl’den başlıyor. Az

Fırsata git!
100% Başarılı

Penti Net %25 İndirim Fırsatı

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
Penti plaj ürünlerinden yapacğaınız 3 ve üzeri tüm alışveirşlerde net...Daha

Penti plaj ürünlerinden yapacğaınız 3 ve üzeri tüm alışveirşlerde net %25 indirim kazanacaksınız!

Az
Fırsata git!
100% Başarılı

Erkek Pijamalar %40 İndirim Penti’de!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
Hep kadınları sevindiren Penti'den bir güzellik de erkeklere! Pijamalarda net...Daha

Hep kadınları sevindiren Penti’den bir güzellik de erkeklere! Pijamalarda net %40 indirim fırsatını kaçırmamak için hemen tıkla! Az

Fırsata git!
100% Başarılı

Sütyenlerde %40 İndirim Fırsatı!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
Penti online mağüazasında spor tarzı sütyenlerde %40 indirim fırsatını kaçırmayın...Daha

Penti online mağüazasında spor tarzı sütyenlerde %40 indirim fırsatını kaçırmayın rahat rahat sporunuzu yapın! Az

Fırsata git!
100% Başarılı

Kaçırdığınız Penti İndirim Kodu ve Kampanyaları

10 TL Penti İndirim Kodu!

Kod Süresi doldu
Penti online mağazasından ilk kez alışveriş yapacaklara özel bu kod...Daha

Penti online mağazasından ilk kez alışveriş yapacaklara özel bu kod sayesinde 10 TL karlı çıkabilirsiniz. Az

HELLO10 Kodu Al
0% Başarılı

Penti Net %25 Bayram İndirim Fırsatı!

Kampanya Süresi doldu
Bayrama özel Penti seçili ürünlerde %25 indirim kazanacaksınız! Penti indirim...Daha

Bayrama özel Penti seçili ürünlerde %25 indirim kazanacaksınız! Penti indirim kodu kullanmadan yararlanabileceğiniz bu fırsata geçmek için hemen tıklayın! Az

Fırsata git!
100% Başarılı

Penti İndirim Kodu 2022 ve Kampanya Detayları

Penti indirim kodu kullanarak yapacağınız alışverişlerde karlı çıkacağınız Penti mağazası hakkında bilgiye aşağıdaki yazıya göz atarak sahip olabilirsiniz. İki kardeş tarafından kurulan şirket ilk kurulduğu zamanlar iki farklı şirket olarak üretim yapıyordu. 1970 yılında  Mois ve Yasef Kariyo kardeşleri güçlerini tek çatı altında birlerştirme kararı aldı ve Penti tarihinin en büyük dönüm noktalarından biri gerçekleşti. Öğretmen Çorap adını alan firmanın ilk üretim tesisleri İstanbul Bayrampaşa’da kuruldu ve böylece şirket büyümeye ve gelişmeye devam etmiş oldu. İlk başlarda çoğunlukla ince kadın çorap üreten firmanın adını da o dönemlerde ince çorapları öğretmenlerin tercih etmesine bağlayabiliriz. 1980 yılında şirketin başına Kariyo ailesinin ikinci kuşak temsilcisi Sami Kariyo geçti. Sami’nin şirketin başına geçmesiyle şirket üretim anlayışını da geliştirdi ve artık sadece ince çorap değil de farklı renkli, desenli ve çeşitli ürünler üretmeye başladı. Pazardaki konumunu sağlamlaştırarak daha da büyümeyi hedefleyen firma 1984 yılında markalaşma aşamasının son aşamasına gelerek Penti ismi almış oldu. İlerdeki yıllarda da büyümeyi sürdüren Penti 2006 yılında Türkiye’nin ilk 1000 büyük sanayi kuruluşu arasında yerini aldı. Ülkemizde 60 ilde 300’den fazla mağazası bulunan Penti’ni sadece Türkiye’nin değil artık Avrupa’nın da en büyük iç giyim üreticilerinden biri konumunda. Türkiye hariç Azerbaycan, Gürcistan, Romanya ve Ukrayna başta olmakla dünyanın 33 ülkesinde mağazası bulunan Penti önümüzdeki yıllarda bu sayıyı daha da büyütmeyi hedefliyor.

Penti online alışveriş

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Penti mağazalarını neredeyse dünyanın heryerinde bulabilirsiniz. Türkiye’nin 60 ilinde 300’den fazla mağazası bulunan Penti bununla da yetinmeyip 2007 yılında nerede olursanız olun ve ne zaman dilerseniz ulaşabileceğiniz penti.com‘u açtı. Penti sütyen, pijama, geçelik, çorap gibi ürünlerini evinizden çıkmadan alabileceğiniz penti.com kullanıcılarına özel penti indirim kodu 2022 ve kampanyalarla kadınların sevgi ve güvenini kazandı.

Penti Sütyen Modelleri

İç çamaşırları yalnızca kıyafetlerin altına gizlenen kullanışlı ürünler olarak görmeyen Penti ürettiği sütyen modelleri ile bunu kanıtlamış durumda. Birbirinden şık göz kamaştıran sütyen koleksiyonları milyonlarca kadının favorisi durumunda. Penti birbirinden farklı sütyen modellerinden size uygun olanın seçip kendinizi her an özel hissedebilirsiniz. Sizi özel hissettirecek Penti sütyen modellerinin online mağazadan sipariş verirken sitemizde bulabileceğiniz penti indirim kodu ve kuponlarını kullanarak penti sütyenlere daha ucuza sahip olabilirsiniz.
penti sütyen

Penti Gecelik

Penti’nin en çok tercih edilen ürün kategorilerinden biri de gecelikler. Hem rahat hem de adeta bir elbise gibi duran Penti gecelik modelleri ile her geceniz daha da muhteşem olacak. Üzerinize giydiğiniz zaman gerek kumaşıyla gerekse de rahatlığıyla gün içinde üzerinize toplanmış tüm stres ve yorgunluğu atmanızı sağlayacak gecelikleri penti online mağazasından evinizden çıkmadan sipariş verebilirsiniz. Ayrıca bu gecelikleri penti indirim kodu kullanarak alıp hem kendiniz hem de cebinizi mutlu edebilirsiniz.
Penti geçelik

Penti Pijama ve Ev giyim Modelleri

Evde rahat dolaşmayı sevenleri de unutmayan Penti müşterilerine birbirinden rahat pijama ve ev giyim modelleri sunuyor. Dışarıdan eve geldiğiniz zaman üzerinizdeki ağır giysilerden kurtularak Penti’nin rahat ve şık ev giyimlerini giyebilirisniz. Özellikle Penti pamuk pijama takımları gece uyurken rahatlığınız ikiye katlayacak şekilde tasaralanmış. Evde olsa bile şık görünmeyi sevenleri de unutmaya Penti, saten pijama takımları üretiyor. Gece kıyafetlerini kıskandıran Penti saten pijama takımlarından beğendiklerinizi seçip evde de şık görünmeye var mısınız?

Penti Mayokini ve Plaj Ürünleri

Penti’de sadece evde giyerek rahat raht dolaşabileceğiniz ev giyim, pijama ve sütyen modelleri bulabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yazın sıcağında içiniz serinletece Penti Mayokini modellerini mutlaka denemelisiniz. Her türlü zevke hitap eden bikini ve mayokini modelleri üreten Penti’de fiyatlarda oldukça uygun. Bikini, mayokini, etekli mayo, tankini mayo ve daha çok model bulabileceğiniz penti.com’da kampanyaları yakalayıp en şık plaj ürünlerini cazip fiyatlara almak istiyorsanız sitemizi takip edebilrisiniz. Ayrıca sitemizde bulabileceğiniz Penti İndirim kodu ve Penti indirim kuponu kullanarak da birbirinden şık Penti mayokinilere ucuza sahip olabilirsiniz.
Penti mayokini ve plaj ürünleri

Penti İndirim kodu nedir?

Penti indirim kodu genelde harf ve rakamdan oluşan ve alışverişlerinizde size indirim sağlayan bir kupondur.

Penti indirim kodu nerede bulurum?

Eğer Penti indirim kodunun nerede bulabileceğinizi düşünüyorsanız sitemizi takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz. Zaman zaman sadece bizim kullancılarımıza özel bulabileceğiniz Penti indirim kodu 2022 ve kuponlarını kullanarak kupon kodu detaylarına göre 10 TL, 20 TL, %5, %20 indirim kazanabilirsiniz.

Penti İndirim kodu nasıl kullanırım?

guncelindirimkodu.com’da bulduğunuz Penti indirim kodu ve kuponlarını almak istediğiniz sütyen, mayokini, gecelik veya herhangi bir ürünü sepetinize ekledikten sonra ‘Kupon kodunu kullan‘ yazısına tıklayarak kullanabilirsiniz. Eğer kullandığınız Penti indirim kuponu çalışmazsa buna sebep aşağıda belirttiğimiz koşullardan biri olabilir.
Penti indirim kodu

Neden Penti İndirim kodu çalışmadı?

Eğer kullandığınız Penti indirim kodu çalışmaz ise buna sebep bir kaç şey olabilir. Kupon kodunu kullanmadan kontrol etmenizi önerdiğimiz bir kaç şey şu şekilde:
  1. Penti indirim kodunun geçerlilik tarihini
  2. İndirim kuponunu kullanabilmeniz için gerekli alt limit tutarı
  3. Kupon kodunun geçerli olduğu kategori veya ürünler
  4. Penti indirim kodunun başka kampanyalarla birleştirebilip bilmemeniz
Eğer yukarıda belirttiğimiz her şey geçerliyse ve kullandığınız Penti indirim kodu hala çalışmıyorsa marka kampnaya koşullarını değiştirmiş olabilir.

Penti click and collect / Click collect penti

Penti click and collect yani internetten siparişi ve mağazadan teslim al fırsatını kullanarak siparişleriniz hızlıca mağazadan alabilirsniz.

Penti mağazadan teslim

penti.com’dan yapacağınız alışverişlerde Penti mağazadan teslim seçeneğini seçerek siparişinizi dilediğiniz zaman size en yakın penti mağazasından teslim alabilirisiniz. Böylece sadece online mağazaya özel Penti indirim kodu kullanarak alışveriş yapıb daha karlı çıkabilirsiniz.

Penti Teslimat

Müşteri odaklı politikasıyla yola çıkan Penti online mağazadan verdiğiniz siparişleri kargo şirketi en kısa sürede teslim etmektedir. Siparişlerinizin kargo şirketine teslimat süresi 1-7 iş günü olarak belirlenmiştir ancak kampanya ve özel günlerin olduğu dönemlerde bu süreç gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı değişebiliyor. Sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için penti.com’dan sipariş verdikten sonra adres değişikliği yapamıyorsunuz. Penti online mağazasından verdiğiniz siparişler Türkiye’nin en güvenilir ve dakik kargo şirketi Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Turt içi siparişlerde kargo ücreti 9.95 TL’dir. penti.com’den verdiğiniz 150 TL ve üzeri tüm siparişlerde Penti indirim kodu kullanmadan kargonuz evinize bedavaya gelecek. Sipariş durumunuzu üye girişi yaptıktan sonra sipraişleriniz bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra mail yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır. Mail yolu ile gönderilen mesaj kargo takip bilgilerini girerek kargonuzun nerede olduğunu takip edebilrisiniz.

Penti iade ve değişim

Hijyen ve sağlığınıza önem veren Penti külot, takı, aksesuar, kozmetik ürünleri, korse, silikon ve termal ürünlerde değişklik yapmamaktadır. Bunların dışındaki ürünlerde Penti müşterilerine 90 gün iade hakkı tanıyor. Yurtiçi kargo ile iade edilecek siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Yurtiçi kargo hariç diğer tüm kargo şirketleri ile geri gönderilen sipairşlerde kargo ücreti alınmaktadır. Geri göndermek istediğiniz ürünlerin kullanılmamış, ambalajının ve ürünün kendisinin zarar görmemiş olmasına dikkat etmelisiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri iade nedeni ve ürün kodu bilgilerini doğru şekilde girerek gerçekleştirebilrisiniz. Gönderdiğiniz ürünler iade adresine ulaştıktan ve penti temsilcisi tarafından kontrol edildikten sonra 10 iş günü içinde para iade işleminiz başlatılacaktır. Penti indirim kodu kullanarak yaptığınız tüm alışverişlerde de iade de değişim işlemi aynıdır.

Penti iletişim bilgileri

Müşteri Hizmetleri telefon numarası: 0850 333 0 768 Müşteri Hizmetleri e-posta adresi: musteri.iliskileri@penti.com.tr Çalışma saatlerimiz: Haftanın 7 günü 09:00 – 18:00

penti gecelik, penti indirim kodu 2022, penti indirim kuponu, penti kampanya, penti sütyen modelleri, penti pijama takımları, penti pijama

Penti indirim kodu 2022 yılında kullanabilir miyim?

Penti indirim kodu 2022 yılında kullanabilir miyim sorusunun cevabı aslında çok basit. 2022 yılının gelmesiyle sitemizde Penti indirim kodu 2022 başlığı altında bulabileceğiniz tüm kuponları kullanabilrisiniz.