50 TL Mavi İndirim Kuponu!

Kod Bitiş tarihi: Yok
50 TL Mavi indirim kodu online mağazadan yapacağınız 400 TL...Daha

50 TL Mavi indirim kodu online mağazadan yapacağınız 400 TL ve üzeri alışveirşlerde geçerlidir. Az

MAVI50 Kodu Al
100% Başarılı

Mavi %30 – %40 Yeni Sezon İndirimi!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
Mavi online mağazası yeni sezon ürünlerinde %40'a varan indirimleri kaçırmayın!
Fırsata git!
100% Başarılı

%70 Mavi Outlet Fırsatı!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
Mavi.com outlet ürünlerinde %70'e varan indirimler sizleri bekliyor!...Daha

Mavi.com outlet ürünlerinde %70’e varan indirimler sizleri bekliyor!

Az
Fırsata git!
100% Başarılı

Kaçırdığınız Mavi İndirim Kodu ve Kampanyaları

100 TL Mavi İndirim Fırsatı!

Kampanya Süresi doldu
100 TL Mavi iindirim fırsatı açılacak linkteki ürünlerden yapacağınız 500...Daha

100 TL Mavi iindirim fırsatı açılacak linkteki ürünlerden yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Az

Fırsata git!
100% Başarılı

20 TL Mavi İndirim Kodu

Kod Süresi doldu
Sadece bu geceye özel indirimsiz gömleklerde geçerli bu Mavi indirim...Daha

Sadece bu geceye özel indirimsiz gömleklerde geçerli bu Mavi indirim kodu kullanarak 20 TL karlı çıkabilirsiniz!

Az
GOMLEK20 Kodu Al
100% Başarılı

Mavi İndirim Kodu 2022 ve Kampanya Detayları

Mavi indirim kodu kullanarak Jean’in en önde gelen markasından yapacağınız alışverişlerde karlı çıkabilirsiniz. Mavi Jeans 1991 yılında İstanbul’da kuruldu. Kaliteli kumaş ve yeniliğe ayak uyduran çeşitleriyle beş yıl içinde 1996 yılında kendi sektöründe Türkiye’nin pazar lideri konumuna yükseldi. Türkiye’deki başarılarıyla yetinmeğen marka aynı yıl Mavi Amerika ve Avrupa’yı kurdu. Adriano Goldschmied, Molly ve Max gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerinin tasarlanmasına da katkıda bulundu. 2002 yılında New York, Vancouver, Berlin ve Frankfurt’ta ilk flagship mağazalarını açan marka Times dergisi tarafından Türkiyenin dünyaya açılan ilk markası olarak tanıtıldı. 2009-2010 yılın firma parakende satış stratejisini değiştirerek ürün çeşitliliğini artırarak sadece Jeans değil de hem farklı lifestyle ürünleri üretmeye başladı. Aynı yıl ismini Mavi Jeans’ten Mavi’ye değişen marka şu anda ürettiği kaliteli ve şık ürünleriyle ülkemizin en çok tercih edilen markalarının başında geliyor. 2012 yılında Sportswear dergisi, Mavi’yi Almanya’nın en iyi jeans markası seçti. Mavi dünyaca ünlü yıldız Adriana Lima’yı da dünyada marka yüzü yaparak kendinde bir kez daha söz ettirmeyi başardı. 2013 -2015 yılları arasında Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin marka yüzü yapan Mavi, e-ticaret sitesi olan mavi.com müşterilerinin kullanımına sundu. Mavi online mağazasının açılmasıyla birlikte müşterilerin online alışverişlerde kulanabileceği mavi indirim kodu ve kuponları devri de başlamış oldu.
Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Reklamı
2017 yılında Mavi’nin büüyüme stratejisi dünyaca ünlü Harward Üniversitesin’de ders konusu oldu. Aynı yılda 25 yaşını kutlayan markanın 25 yılını anlata ilk kitabı ışık yüzü gördü. Türkiye’nin en ünlü erkek oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ ile olan işbirliklerine devam eden marka 15 Haziran tarihinde halka açılarak Borsa İstanbul’da da işlem görmeye başladı.   Markanın şu anda Müşteri Sadakat Programı Kartuş’a kayıtlı 8.5 milyon üyesi bulunuyor ve bu alanda ülkede lider konumunda. Ürettiği kaliteli ve rahat ürünleriyle müşterilerinin güven ve rağbetinin kazanan Mavi, Kartuş’a kayıtlı üye sayısını her yıl bir milyon artırıyor.

Mavi Ürün Kategorileri

Mavi ürettiği Jean’ler ile öne çıkmış olsa da son yıllarda ürün çeşitliliğini gözle görülerbilir şekilde artırmış durumda. Erkek, Kadın, Çocuklar için giyimler üreten markanın kaliteli ürünleri her sezon başında müşteriler tarafından hızlıca tüketilmektedir. Biribirinden rahat ve kaliteli Jeanlerin yanı sıra gömlek, şort, t-shirt, sweatshirt gibi ürünler de üreten marka kendi sektöründe liderlik konumunu korumaktadır. Evinizden dışarı atmadan E-ticaret sitesi mavi.com’dan dilediğiniz ürünleri kapınıza sipariş edebilirsiniz. Ayrıca mavi.com’dan yapacağınız alışverişlerde guncelindirimkodu.com’da bulabileceğiniz Mavi indirim kodu kullanarak daha az para ödeme şansına sahipsiniz.
mavi indirim kodu

Mavi İndirim Kodu Nedir?

Mavi indirim kodu harf, rakam veya farklı arakterlerden oluşan bir indirim kuponudur. Mavi indirim kodu kullanarak online mağazadan yapacağınız alışverişlerde kampanyaya göre farklı tutarlarda birbirinden cazip indirimler kazanabilirsiniz. Örneğin sitemizde bulabileceğiniz MAVI50 indirim kodunu kullanarak 400 TL ve üzeri ilk alışveirşinizde 50 TL anında indirim kazanabilirsiniz.

Mavi indirim kuponu nerede bulurum?

En yeni, güncel ve cazip mavi indirim kodu 2022 ve mavi indirim kuponu kodlarını guncelindirimkodu.com adresinde bulabilirsiniz.
mavi indirim kodu

Mavi indirim kodu nasıl kullanılır?

Sitemizde bulduğunu mavi indirim kodlarını beğendiğin ürünleri sepete ekledikten sonra İndirim kuponu kullan kutucuğuna girerek kullanabilirsin.

Mavi indirim kodu 2022 neden çalışmadı?

Kullandığınız mavi indirim kodu çalışmadıysa aşağıdakileri kontrol etmenizi öneririz.
  • mavi indirim kodunun geçerlilik süre
  • mavi indirim kuponunun geçerli olduğu alt limit tutarı
  • mavi indirim kodunun geçerli olduğu kategori
  • indirim kodunun diğer kampanyalar ile birleştirilebilip birlleştirilemediği
Eğer yukarıda belirttiğimiz özelliklerin hepsini kontrol ettiyseniz ve mavi indirim kodu hala çalışmıyorsa muhtemelen Mavi kampanya şartlarında değişikliğe gitmiştir.

Mavi Teslimat

mavi.com’dan yaptığınız alışveirşlerde siparişleriniz adresinize Aras Kargo, PTT kargo ve Hepsijet kargo ile gönderilmektedir. Online mağaza üzerinden yaptığınız alışverişlerde siparişleriniz en kısa süre içerisnde seçtiğiniz kargo şirketine verilmektedir. Siparişleriniz kargo şirketine teslim edildikten 3-5 iş günü içerisnde adresinize ulaşmaktadır. Büyük indirim ve Bayram günleri zamanı bu süre değişiklik gösterebilir.

Mavi Kargo Takip

Mavi.com’dan verdiğiniz siparişleri hesabıma sekmesine giderek takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişiniz kargo şirketine teslim edildikten sonra, sisteme kayıtlı mobil numaranıza kargo takip numarası ile bilgilendirme mesajı gelecektir.

Mavi iade & değişim

mavi.com’dan yaptığınız alışverişleri dilerseniz iade adresine gönderek dilerseniz de size en yakın Mavi mağazasına yaklaşarak değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.  

Mavi Adriana Lima Reklam Filmi