50 TL Atasun Optik ParafPara Kampanyası!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
 Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında sadece güneş gözlüğü alışverişlerinde...Daha

 Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında sadece güneş gözlüğü alışverişlerinde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında tüm Atasun Optik’lerden, Atasun Optik mobil uygulamasından ve www.atasunoptik.com.tr’den tek seferde yapılacak olan ilk 250 TL ve 499 TL arasındaki güneş gözlüğü alışverişlerinde 25 TL ParafPara; 500 TL ve üzerindeki güneş gözlüğü alışverişlerinde 50 TL ParafPara verilecektir. Atasun Optik’lerden yapılacak alışverişlerde kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin Paraf POS’larından yapılması gerekmektedir. Kampanya, ilk yapılan işlemde geçerli olacaktır ve bir müşteri ilk işlemi ile bir defaya mahsus ParafPara kazanacaktır. Aynı müşterinin kampanyadan birden fazla alışverişinde faydalanması mümkün değildir. Kazanılan ParafPara’lar işlem yapılan karta bir sonraki gün yüklenecektir. Paraf, Parafly, Parafree, ve Bankamız tüm ticari kartları , Sanal ve ek kartlar kampanyadan faydalanabilecektir. TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. ve Atasun Optik kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

Az
Fırsata git!
100% Başarılı

%50 Atasun Optik İndirim Fırsatı!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
Atsun Optik yaz koleksiyonu 2021 dünya markalarını gözlüklerinde %50'ye varan...Daha

Atsun Optik yaz koleksiyonu 2021 dünya markalarını gözlüklerinde %50’ye varan indirimler göz kamaştırıyor! Siz de yaza yeni bir gözlük almayı düşünüyorsanız birbirinden şık gözlükleri kaçırmayın!

Az
Fırsata git!
100% Başarılı

30 TL Atasun Optik İndirim Kodu!

Kampanya Bitiş tarihi: Yok
Atasun Optik yeni üyelere özel güneş gözlüklerinde 30 TL indiirm...Daha

Atasun Optik yeni üyelere özel güneş gözlüklerinde 30 TL indiirm kazanmak için Atasun optik online mağazasına üye olmanız gerekiyor.

Az
Fırsata git!
100% Başarılı